wiertło do metalu HSS 9,50mm, z mocowaniem na stożek Morse'a MK1, Alpen [0020200950100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0020200950100
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 999 pkt. |
profesjonalnej jakości wiertło HSS z uchwytem na stożek Morse'a MK1 firmy ALPEN [202009501] o średnicy 9,50mm, długości całkowitej 162mm i długości części roboczej 81mm.
wiertło przeznaczone jest do wiercenia w różnego rodzaju stalach w tym w stalach stopowych i węglowych, w żeliwie, stopach miedzi, niklu czy srebra i podobnych materiałach.
dostępna jest bardzo szeroka gama wierteł z uchwytem na stożek Morse'a ALPEN w średnicach od 5,00mm do 70,00mm (mocowanie od MK1 do MK5).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło HSS do stali z uchwytem na stożek Morse'a o średnicy 9,50mm firmy Alpen [202009501]:
- wysokowydajne wiertło jakości przemysłowej do wiercenia w:
- stali niestopowej i stopowej,
- staliwie,
- żeliwie szarym,
- żeliwie ciągliwym,
- stopach miedzi,
- mosiądzu wysokoniklowym,
- graficie,
- żelazie spiekanym.
- wykonane jest z najwyższej jakości stali, a precyzyjne ostrzenie poprzez szlifowanie pozwala na bardzo dokładne wiercenie, można je również stosować w maszynach CNC,
- wykonane są według normy DIN345,
- kąt ostrzenia wierzchołka to 118o, dzięki wierzchołkowi zaostrzonemu krzyżowo (split point) nie jest potrzebne punktowanie aby rozpocząć precyzyjne wiercenie w dowolnym punkcie,
-
wiertło szybko odprowadza wióry dzięki oksydowanym rowkom śrubowym,
- wiertłem można wiercić do głębokości 5-krotnej średnicy.
parametry wiertła HSS do metalu z uchwytem MK1 Alpen [202009501]:
- średnica wiertła: 9,50mm,
- długość całkowita: 162mm,
- długość części roboczej: 81mm,
- typ mocowania wiertła: stożek Morse'a MK1
- opakowanie: plastikowe etui,
| typ mocowania : | stożek Morse'a MK1 |
| średnica wiertła: | 9,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 162 mm |
| długość części roboczej: | 81 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740161110 |
| kraj produkcji: | Południowa Afryka |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.088 kg |
| długość opakowania: | 1.50 cm |
| szerokość opakowania: | 1.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
