wiertło do drewna/świder, 24-235/160mm, Alpen [0021602400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0021602400100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 812 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna typu świder firmy Alpen [216024001] o średnicy 24mm, długości całkowitej 235mm, długości roboczej 160mm; zeszlifowany uchwyt sześciokątny 13,0mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania. Spirala Lewisa zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów.
Doskonałe wiertło do robót ciesielskich do wiercenia w belkach, krokwiach czy w drewnie klejonym. Również do wiercenia pod różnego typu rury do instalacji czy pod kable.
.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło śrubowe, świder do drewna, 24-235/160mm, Alpen [216024001]:
- wiertło śrubowe / świder służy do wiercenia bezudarowego w kantówkach i grubych słupach
- ma sześciokątny uchwyt, dzięki któremu wiertło nie będzie się obracać (ślizgać) w uchwycie wiertarskim podczas wiercenia,
- wiertła śrubowe / świdry firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- specjalna konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna / świdra firmy Alpen [216024001]:
- średnica wiertła: 24,0mm,
- średnica mocowania: 13,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 235mm,
- długość części roboczej: 160mm,
- typ mocowania: sześciokąt,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 24 mm |
| długość całkowita wiertła: | 235 mm |
| długość części roboczej: | 160 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740672920 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.365 kg |
| długość opakowania: | 6.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.40 cm |
| wysokość opakowania: | 32.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
