wiertło do drewna/świder, 10-600/530mm, Alpen [0022801000100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0022801000100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1232 pkt. |
Wysokiej jakości wiertło kręte do drewna typu świder firmy Alpen [228010001] o średnicy 10mm, długości całkowitej 600mm, długości roboczej 530mm; zeszlifowany uchwyt sześciokątny 9,0mm.
Wykonane z wysokiej jakości stali CV, wysoka jakość ostrzy tnących dzięki procesowi hartowania i szlifowania. Spirala Lewisa zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów.
Doskonałe wiertło do robót ciesielskich do wiercenia w belkach, krokwiach czy w drewnie klejonym. Również do wiercenia pod różnego typu rury do instalacji czy pod kable.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło śrubowe, świder do drewna, 10-600/530mm, Alpen [228010001]:
- wiertło śrubowe / świder służy do wiercenia bezudarowego w kantówkach i grubych słupach
- ma sześciokątny uchwyt, dzięki któremu wiertło nie będzie się obracać (ślizgać) w uchwycie wiertarskim podczas wiercenia,
- wiertła śrubowe / świdry firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu,
- specjalna konstrukcja spirali pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła do drewna / świdra firmy Alpen [228010001]:
- średnica wiertła: 10,0mm,
- średnica mocowania: 9,0mm,
- szpic prowadzący: tak,
- długość całkowita wiertła: 600mm,
- długość części roboczej: 530mm,
- typ mocowania: sześciokąt,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 600 mm |
| długość części roboczej: | 530 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740581451 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.210 kg |
| długość opakowania: | 5.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.10 cm |
| wysokość opakowania: | 67.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
