wiertło do betonu i kamienia SDS-max, 20-540/400 mm, "Economy" Makita [D-33984]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-33984
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 996 pkt. |
Wiertło serii Economy z mocowaniem SDS-Max, Makita D-33984, przeznaczone do wiercenia w betonie, murze i kamieniu.
Średnica wiertła 20 mm, długość całkowita wiertła 540 mm, długość części roboczej 400 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło T.C.T. do betonu, serii Economy SDS-Max, 20-540/400 mm, Makita [D-33984]:
- 2-ostrzowe wiertło przeznaczone do wiercenia w betonie, murze i kamieniu,
- końcówka z węglika wolframu sprawia, że wiertło jest odporne na wyższe temperatury i dłużej zachowuje ostrość,
- wiertło przeznaczone do stosowania w młotach obrotowo-udarowych z uchwytem mocującym SDS-Max.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA SDS-MAX, ECONOMY, MAKITA [D-33984]:
- średnica wiertła: 20 mm,
- długość całkowita wiertła: 540 mm,
- długość części roboczej: 400 mm,
- typ mocowania: SDS-Max
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 20 mm |
| długość całkowita wiertła: | 540 mm |
| długość części roboczej: | 400 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381364645 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
