wiertło do betonu, uchwyt cylindryczny, 6 x 60/100 mm, TCT, Makita [D-05256]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-05256
Stan magazynowy: 16
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33 pkt. |
wiertło do betonu, uchwyt cylindryczny, 6 x 60/100 mm, TCT, Makita [D-05256] do wiercenia w betonie, murze i kamieniu.
Średnica wiertła 6 mm, długość całkowita wiertła 100 mm, długość części roboczej 60 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do betonu, uchwyt cylindryczny, 6 x 60/100 mm, TCT, Makita [D-05256]
- wiertło przeznaczone do wiercenia w betonie, murze i kamieniu,
- końcówka wiertła została stworzona z węglika wolframu, zapewnia to długą żywotność narzędzia,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA, MAKITA [D-05256]
- średnica wiertła: 6 mm,
- rozmiar trzonu: 5 mm,
- długość całkowita wiertła: 100 mm,
- długość części roboczej: 60 mm,
- typ mocowania: cylindryczny,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 6 mm |
| długość całkowita wiertła: | 100 mm |
| długość części roboczej: | 60 mm |
| EAN: | 088381176484 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.3 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
