wiertło do betonu SDS-max serii XLR, 14-540/400, DeWalt [DT60806-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT60806-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1282 pkt. |
Profesjonalne wiertło udarowe XLR z mocowaniem SDS-Max, firmy DeWalt [DT60806] do wiercenia w betonie, betonie zbrojonym, murze czy kamieniu.
Średnica wiertła 14mm, długość całkowita wiertła 540mm, długość części roboczej 400mm.
Nowoczesna konstrukcja spirali i ostrza wykonanego z wysokiej jakości węglika zapewniają dużą efektywność pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło udarowe do betonu długie, serii XLR SDS-Max, 14-540/400, DeWalt [DT60806]:
- wiertło udarowe XLR 2-ostrzowe SDS-Max firmy DeWalt produkowane jest z najwyższej jakości stali i przeznaczone wiercenia w betonie, murze czy kamieniu, w betonie zbrojonym,
- geometria 2 ostrzy wierteł serii XLR umożliwia czyste i precyzyjne wiercenie otworów,
- wiertło posiada podwójną spiralę,
- spirala ta pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła - wzmocnienie rdzenia wiertła - powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem,
- przeznaczone do młotów obrotowo-udarowych sieciowych i młotów obrotowo-udarowych akumulatorowych wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS-Max.
parametry wiertła do betonu serii XLR SDS-Max DeWalt [DT60806]:
- średnica wiertła: 14,0mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 140o,
- długość całkowita wiertła: 540mm,
- długość części roboczej: 400mm,
- typ mocowania: SDS-Max,
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 14 mm |
| długość całkowita wiertła: | 540 mm |
| długość części roboczej: | 400 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 5035048096703 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.54 kg |
| długość opakowania: | 27.00 cm |
| szerokość opakowania: | 3.00 cm |
| wysokość opakowania: | 3.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
