wiertło do betonu SDS+, 10x260/200mm MAKITA [D-00197]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-00197
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 85 pkt. |
Wiertło do betonu SDS+, 10x260/200mm MAKITA [D-00197].
Wiertło z serii "Economy" przeznaczone do wiercenia w cegle, murze czy betonie.
Przeznaczone do współpracy z młotowiertarkami z uchwytem SDS+ wszystkich producentów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do betonu SDS+, 10x260/200mm MAKITA [D-00197]:
- wiertło z serii "Economy" przeznaczone do wiercenia w cegle czy betonie,
- przeznaczone do współpracy z młotowiertarkami z uchwytem SDS+ wszystkich producentów.
parametry techniczne wiertła SDS+ Makita:
- średnica wiertła: 10,0mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 260mm,
- długość części roboczej: 200mm,
- typ mocowania: SDS+,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 10 mm |
| długość całkowita wiertła: | 260 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| EAN: | 088381169189 |
| stan: | nowy |
| odsysanie pyłu: | nie |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
