wiertło do betonu zbrojonego i kamienia, SDS-max, 6-ostrzowe, 40 x 780/920 mm, Maxi Mak, Makita [B-05804]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-05804
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9230 pkt. |
Wiertło do betonu zbrojonego i kamienia, 6-ostrzowe, SDS-Max, 40x780/920 mm, Maxi Mak, Makita [B-05804] do wiercenia w betonie zbrojonym, murze czy kamieniu.
Średnica wiertła 40 mm, długość całkowita wiertła 920mm, długość części roboczej 780mm.
Wiertła z 6 krawędziami tnącymi zapewniają precyzję i redukcję wibracji, a końcówka z węglika spiekanego umożliwia szybkie wiercenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do betonu zbrojonego i kamienia, SDS-max, 6-ostrzowe, 40 x 780/920 mm, Maxi Mak, Makita [B-05804]
- 6-ostrzowe wiertło do betonu zbrojonego i kamienia z mocowaniem SDS-MAX,
- wiertła z 6 krawędziami tnącymi zostały zaprojektowane z myślą o dokładniejszym wierceniu otworów i redukcji wibracji,
- końcówka z węglika spiekanego, dzięki samocentrującej konstrukcji, umożliwia bardziej dynamiczne i szybsze rozpoczęcie wiercenia,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA SDS-MAX, MAXI MAK, MAKITA [B-05804]:
- średnica wiertła: 40 mm,
- rodzaj ostrza: 6 krawędziowe,
- długość całkowita wiertła: 920 mm,
- długość części roboczej: 780 mm,
- typ mocowania: SDS-MAX,
- waga: 3.55 kg
| typ mocowania : | SDS-Max |
| średnica wiertła: | 40 mm |
| długość całkowita wiertła: | 920 mm |
| długość części roboczej: | 780 mm |
| rodzaj ostrza: | 6-krawędziowe |
| opakowanie: | uchwyt z tworzywa |
| EAN: | 0088381248808 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.55 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
