Wiertło do bardzo twardych płytek ceramicznych i gresu, 5mm, C PROTECTOR GEN 2, ALPEN [0030400500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0030400500100
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 669 pkt. |
Wiertło C PROTECTOR GEN 2 do wiercenia w bardzo twardych płytkach ceramicznych i gresowych, Alpen [0030400500100] o średnicy 5 mm i długości całkowitej 103 mm.
Dzięki ulepszonej geometrii wierci o 156% więcej otworów i pracuje o 31% szybciej niż poprzednia wersja.
Asymetryczna konstrukcja umożliwia precyzyjne rozpoczęcie wiercenia, a antypoślizgowy uchwyt sześciokątny zapewnia pewne przenoszenie momentu obrotowego.
Wiertło nie wymaga chłodzenia i nie jest przeznaczone do pracy z funkcją udaru.
Maksymalna prędkość pracy to 600 obr./min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło do bardzo twardych płytek ceramicznych i gresu, 5mm, C PROTECTOR GEN 2, ALPEN [0030400500100]
- wiertło C PROTECTOR GEN 2 przeznaczone jest do najtwardszych płytek ceramicznych i gresowych o stopniu twardości do 9 w skali Mohsa, a także do szkła i porcelany,
- dzięki zoptymalizowanej geometrii oraz poprawionej wydajności cięcia osiąga o 156% więcej wykonanych otworów i pracuje o 31% szybciej niż jego poprzednik,
- mimo asymetrycznej budowy wiertła każde wiercenie rozpoczyna się dokładnie w wyznaczonym punkcie,
- antypoślizgowy uchwyt o sześciorowkowej konstrukcji zapobiega obracaniu się wiertła w uchwycie i zapewnia optymalne przenoszenie momentu obrotowego,
- wiertło nie wymaga chłodzenia i nie nadaje się do wiercenia udarowego,
- skrócona szyjka zwiększa stabilność podczas pracy,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa to 600 obr./min,
- wiertło przeznaczone jest do stosowania w wiertarkach oraz wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych i sieciowych, bez użycia funkcji udaru,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTŁA, C PROTECTOR GEN 2, ALPEN [0030400500100]
- średnica wiertła: 5 mm,
- średnica mocowania: 10 mm,
- długość całkowita wiertła: 103 mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 600 obr/min,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| typ mocowania : | walcowe trójpowierzchniowe |
| średnica wiertła: | 5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 103 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| chłodzenie: | nie |
| EAN: | 9002741666874 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
