wiertła widiowe do dachówek Profi-Dach 5,0-100/39mm, Alpen [0025200500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0025200500100
Stan magazynowy: 13
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 220 pkt. |
profesjonalne wiertło z uchwytem sześciokątnym 1/4'' z serii Profi Dach firmy Alpen [252005001], średnica wiertła 5,0mm, długość całkowita wiertła 100mm, długość robocza wiertła 39mm,
Do wiercenia BEZ UDARU w dachówkach ceramicznych, dachówkach cementowych, eternicie, łupkach, ceramice, płytkach, marmurze i granicie,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło udarowe do dachówek Profi-Dach, 2-krawędziowe, 5-100/39mm, Alpen [252005001]:
- wysokowydajne wiertła Profi-Dach do wiercenia bezudarowego w dachówkach ceramicznych, dachówkach cementowych, eternicie, łupkach, ceramice, płytkach, marmurze i granicie,
- wiertła Profi-Dach mają znormalizowany sześciokątny uchwyt umożliwiający używanie ich również we wkrętarkach z wejściem sześciokątnym tzw.: 1/4 cala,
- wiertła widiowe serii Profi-Dach firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich,
- końcówki widiowe wierteł wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego, specjalnie szlifowane z wyraźnym prowadzeniem,
- wiertła do dachówek mają specjalny kształt szlifowanej spirali, która pozwala na precyzyjne wiercenie nawet w najtwardszych rodzajach dachówek ceramicznych, płytach betonowych, granitowych czy marmurowych,
- spirala ta pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie,
- innowacyjny system łączenia: szczyt i korpus wiertła połączone są ze sobą za pomocą zgrzewania oporowego, co zabezpiecza przed złamaniem,
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami ,
parametry wiertła widiowego serii Profi-Dach firmy Alpen [252005001]:
- średnica wiertła: 5,0mm,
- rodzaj ostrza: 2-krawędziowe,
- kąt wierzchołkowy: 130o,
- długość całkowita wiertła: 100mm,
- długość części roboczej: 39mm,
- typ mocowania: sześciokąt 1/4'',
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | 5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 100 mm |
| długość części roboczej: | 39 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741104628 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.028 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.75 cm |
| wysokość opakowania: | 19.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
