zestaw 2szt. wierteł do bardzo twardych płytek gresowych, porcelany i szkła 8mm, 14mm C PROTECTOR ALPEN [0000303002100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0000303002100
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2239 pkt. |
Zestaw 2 szt. wierteł C PROTECTOR do wiercenia w bardzo twardych płytkach gresowych, w porcelanie i szkle, firmy Alpen model [0000300002100] o średnicy 8mm i 14mm.
Wiertła z nowej serii C PROTECTOR umożliwiają precyzyjne wiercenie bez zadziorów i pęknięć nawet w najtwardszych płytkach gresowy o stopniu twardości do 9 w skali Mohsa i Ritza. Podczas wiercenia nie wymagają chłodzenia, można nimi wiercić z prędkością obrotową do 600 obr./min.
Wiertła C PROTECTOR mają bardzo dokładne centrowanie, unikalny, antypoślizgowy uchwyt i pierścień w kolorze czerwonym, wskazujący idealną głębokość wiercenia.
Zestaw wierteł do bardzo twardych płytek gresowych 8mm, 14mm C PROTECTOR ALPEN [0000303002100]
- wiertła C PROTECTOR przeznaczone są do najtwardszych pytek gresowych o stopniu twardości do 9 w skali Mohsa i Ritza, jak również do szkła i porcelany
- dzięki unikalnej geometrii płytki węglikowej wieretłem C PROTECTOR wywiercisz dokładny otwór bez pęknięć
- wiertło ma bardzo dokładne centrowanie, każde wiercenie rozpoczyna się dokładnie w żądanym punkcie
- ma unikalny, antypoślizgowy uchwyt o sześciorowkowej konstrukcji, zapobiegający obracaniu się wiertła w uchwycie i zapewniający optymalne przenoszenie momentu obrotowego
- pierścień w kolorze czerwonym wskazuje idealną głębokość wiercenia
- nowe, stożkowe osadzenie płytki skrawającej zwiększa odporność na złamania
- skrócona szyjka zmniejsza siły skręcające, redukuje drgania i zwiększa żywotność wiertła
- wyższa maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa do 600 obr./min
- wiertło nie wymaga chłodzenia!
- przeznaczone jest do stosowania w wiertarkach i wiertarko-wkrętarkach akumulatorowych i sieciowych, bez użycia funkcji udaru
Parametry wierteł C PROTECTOR ALPEN [0000303002100]
- średnica wiertła: 8,0mm, długość całkowita wiertła: 106mm,
- średnica wiertła: 14,0mm, długość całkowita wiertła: 114mm,
- średnica mocowania: 10,0mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 600 obr/min.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| typ mocowania : | walcowe trójpowierzchniowe |
| średnica wiertła: | 8.0, 14.0 mm |
| długość całkowita wiertła: | 114 mm |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| przeznaczenie: |
|
| chłodzenie: | nie |
| EAN: | 9002741294404 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do plytek |
| masa z opakowaniem: | 0.167 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.00 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
