wiertarko-wkrętarka udarowa Makita [HP333DSAE] 12V Li-Ion, 2x2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:HP333DSAE
608,59zł brutto
494,79zł netto
636,68zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6086 pkt. |
Wiertarko-wkrętarka z udarem Makita HP333DSAE 12V Li-Ion z 2 akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką, całość pakowana w walizce.
Profesjonalna, 2-biegowa, kompaktowa wiertarko-wkrętarka o długości 193mm i stosunkowo dużym momencie obrotowym 30Nm.
Wiertarko-wkrętarka HP333 jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami Makita 10,8V i 12V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertarko-wkrętarka udarowa Makita HP333DSAE 12V Li-Ion 2x2,0Ah
- wkrętarka ta ma 2-stopniową przekładnię oraz bardzo precyzyjną regulację momentu obrotowego na pierścieniu (20 stopni) pozwala to na precyzyjne wiercenie,
- bardzo lekkie, udarowe urządzenie HP333 posiada płynną regulację obrotów we włączniku i znakomicie sprawdza się w miejscach trudno dostępnych,
- przekładnie wykonane są z metalu o zwiększonej żywotności - dzięki czemu podniesiona została trwałość narzędzia,
- maszyna wyposażona jest w diodę LED, która znakomicie oświetla miejsce pracy,
- moment obrotowy (30Nm) pozwala na stosowanie tej wiertarko-wkrętarki do różnych zadań,
- technologia CXT - Compact Extreme Technology, wszystkie maszyny zasilane akumulatorem o napięciu 10,8V i 12V są kompatybilne (można używać zamiennie akumulatorów),
- kompaktowe rozmiary - całkowita długość 193 mm,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizkę.
PARAMETRY WIERTARKO-WKRĘTARKI HP333DSAE:
- napięcie zasilania: 12 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 450 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1700 obr./min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 6750 ud/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 25500 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 21 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 8 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 14 / 30 Nm,
- wymiary (długość całkowita): 193 mm,
- waga (EPTA): 1,1 - 1,3 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki HP333DSAE:
- 2 x akumulator 2,0Ah [BL1021B],
- ładowarka [DC10SB]
- szybkomocujący uchwyt wiertarski 1-13mm: [196311-0],
- uchwyt do mocowania na pasku: [346909-5],
- końcówka wkrętakowa PH2: [784244-7]
- walizka [821661-1],
- instrukcja.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x wiertarko-wkrętarka HP333, 2 x akumulator 2,0Ah [BL1021B], ładowarka [DC10SB] szybkomocujący uchwyt wiertarski 1-13mm: [196311-0], uchwyt do mocowania na pasku: [346909-5], końcówka wkrętakowa PH2: [784244-7] walizka [821661-1]. |
| częstotliwość udaru: | 0-25500 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-6750 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-25500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 8 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 21 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 50 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,0-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: |
|
| EAN: | 088381872942 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.95 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
