wiertarko-wkrętarka udarowa Makita [DTP141RTJ] 18V Li-Ion, 2x5.0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DTP141RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16242 pkt. |
Wiertarko-wkrętarka z udarem Makita DTP141RTJ 18V Li-Ion w tej wersji z dwoma akumulatorami 5,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka może pełnić cztery różne funkcje: wiercenie (2 biegi), wkręcanie (2 biegi), wiercenie udarowe (2 biegi), wkręcanie udarowe (3 biegi).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem Makita DTP141RTJ 18V Li-Ion, 2x5.0Ah:
- wiertarko-wkrętarka przeznaczona jest do wiercenia udarowego w cegle, betonie i kamieniu, jak również do wiercenia w drewnie, metalu, ceramice i tworzywach sztucznych bez użycia udaru,
- 4 funkcje w jednym narzędziu: wiercenie (2 biegi), wkręcanie (2 biegi), wiercenie udarowe (2 biegi), wkręcanie udarowe (3 biegi),
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- oświetlenie miejsca roboczego,
- regulacja sprzęgła - 9 stopni,
- regulacja prędkości wkręcania udarowego - 3 stopnie,
- sprzęgło elektroniczne - zapewnia zwiększony zakres momentu obrotowego od 0,7 do 12 Nm,
- zwiększona trwałość mechanizmu zmiany trybu pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką.
parametry wiertarko-wkrętarki DTP141RTJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg - wiercenie: 0 - 700 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg - wiercenie: 0 - 2700 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg - wkręcanie: 0 - 1300 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg - wkręcanie: 0 - 2200 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 3 bieg - wkręcanie: 0 - 2700 obr./min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 1 bieg - wiercenie: 0 - 8400 ud/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 2 bieg - wiercenie: 0 - 32400 ud/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 1 bieg - wkręcanie: 0 - 1200 ud/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 2 bieg - wkręcanie: 0 - 2400 ud/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym 3 bieg - wkręcanie: 0 - 3200 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 21 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 8 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 22 / 150 Nm,
- wymiary (długość całkowita): 171 mm,
- waga (EPTA): 1,5 - 1,9 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
w skład zestawu DTP141RTJ wchodzi:
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0,
- walizka systemowa MAKPAC TYP 2: 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC: 837670-0,
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 AH)
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC18RC: 195584-2, uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0, walizka systemowa MAKPAC TYP 2: 821550-0, wkład do walizki MAKPAC: 837670-0, 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 AH) instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-32400 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-8400 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-32400 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 8 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 21 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-700 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2700 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 171 mm |
| max moment obrotowy : | 151 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381816663 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.25 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
