wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, Makita [DDF492Z] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF492Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9109 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V Makita DDF492Z, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w wytrzymały, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC. Wyprodukowana w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Regulacja prędkości obrotowej oraz 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego i funkcja wiercenia pozwalają na precyzyjne wkręcanie i wiercenie. Maksymalny moment obrotowy wynosi 130 Nm.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V, Makita [DDF492Z]:
- 2-biegowa wiertarko-wkrętarka wyposażona wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- doskonale sprawdzi się w zastosowaniach wymagających ciągłej pracy pod dużym obciążeniem,
- z precyzyjną regulacją momentu obrotowego na pierścieniu (21 stopni) + funkcja wiercenia,
- obroty w prawo / lewo,
- moment obrotowy regulowany w zakresie 1,0 - 12,0 Nm, a maksymalny moment obrotowy wynosi 65 / 131 Nm,
- płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- przekładnie wykonane są z metalu, dzięki czemu podniesiona została trwałość narzędzia,
- podwójna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla miejsce pracy,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt pokryty elastomerem zapewnia większy komfort użytkownika,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA [DDF492Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 550 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 2100 obr./min., - maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło: 50 mm,
- sednik: 76 mm,
- otwornica: 152 mm, - maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 65 / 130 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary (D x S x W): 179 x 81 x 265 mm,
- waga bez akumulatora: 1,6 kg,
- waga (z akumulatorem): 2,3 - 2,6 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MAKITA [DDF492Z]:
- szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm [763252-1],
- rękojeść boczna [122F13-8],
- końcówka wkrętakowa podwójna PH2/SL6 [784637-8],
- mocowanie do końcówek wkrętakowych [452947-8],
- hak do paska [346317-0],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DDF492.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DDF492.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DDF492.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,3 - 2,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm [763252-1], rękojeść boczna [122F13-8], końcówka wkrętakowa podwójna PH2/SL6 [784637-8], mocowanie do końcówek wkrętakowych [452947-8], hak do paska [346317-0], instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 50 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2100 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-550 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2100 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 179 x 81 x 265 mm |
| max moment obrotowy : | 130 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 197050011701 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | nie |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Ddf492 |
