elektryczna jednobiegowa wiertarka udarowa 710W Makita [HP1631K]
-
Producent:
-
Kod producenta:HP1631K
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4510 pkt. |
Profesjonalna, elektryczna wiertarka udarowa MAKITA model HP1631K z szybkomocującym uchwytem wiertarskim do 13mm, wyposażona w wytrzymały silnik 710W, pakowana w walizce.
Mocna wiertarka udarowa o smukłej budowie, do wiercenia z udarem i bez udaru, sprawdzona przy różnorodnych zastosowaniach.
Regulacja prędkości obrotowej na spuście wyłącznika pozwala na wygodną, precyzyjną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna wiertarka udarowa 710W Makita HP1631K
- wiertarka udarowa HP1631K z mocnym silnikiem 710W, to jedna z najmocniejszych wiertarek udarowych w tej klasie,
- doskonała zarówno do wiercenia w cegle, betonie czy w skałach, wykorzystując funkcje wiercenia udarowego, jak i do wiercenia w drewnie, metalu czy tworzywach sztucznych, wiercąc bez funkcji udaru,
- wygodny przełącznik trybu pracy (wiercenie/wiercenie z udarem)
- regulacja prędkości obrotowej na spuście wyłącznika pozwala na precyzyjną pracę,
- wygodna rękojeść antywibracyjna powleczona gumą, co zwiększa komfort pracy,
- uchwyt wiertarski szybkomocujący,
- wytrzymała aluminiowa obudowa przekładni,
- cylindryczna obudowa silnika,
- obroty w prawo/lewo,
- podwójna izolacja,
- dostarczana w praktycznej walizce.
Dane techniczne wiertarki udarowej Makita HP1631K
- moc: 710W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-3200 obr/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0-44800 ud/min
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-13,0 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: szybkomocujący,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 16 mm
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- waga (EPTA): 2,0 kg.
Wyposażenie wiertarki DeWalt HP1631K:
- uchwyt wiertarski szybkomocujący do 13mm: [196564-1],
- wielopozycyjna rękojeść boczna: [153503-4],
- opakowanie: walizka [824811-7],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,0 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski szybkomocujący do 13mm: [196564-1], wielopozycyjna rękojeść boczna: [153503-4], opakowanie: walizka [824811-7], |
| częstotliwość udaru: | 0-48000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3200 obr/min |
| wymiary: | 295 mm |
| moc znamionowa: | 710 W |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381093156 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.75 kg |
| długość opakowania: | 31 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 32 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
