elektryczna jednobiegowa wiertarka udarowa 680W Makita [HP1641K]
-
Producent:
-
Kod producenta:HP1641K
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3822 pkt. |
Profesjonalna wiertarka udarowa MAKITA model HP1641K, wyposażona w silnik o mocy 680W z uchwytem wiertarskim szybkomocującym do 13mm, pakowana w walizce z tworzywa.
Mocna o smukłej budowie wiertarka udarowa do prac różnego typu (wiercenie z udarem, bez udaru), sprawdzona w wielu profesjonalnych zastosowaniach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna wiertarka udarowa 680W, DeWalt HP1641K:
- wiertarka elektryczna z udarem wyposażona w silnik o mocy 680W,
- posiada dwa tryby pracy: wiercenie z udarem i wiercenie bez udaru,
- wiertarka posiada wysokiej jakości, wiertarski uchwyt kluczykowy do 13 mm,
- ma elektroniczną regulację obrotów,
- posiada obroty w lewo i prawo,
- jest możliwość blokady włącznika do pracy ciągłej.
Dane techniczne wiertarki DeWalt HP1641K:
- moc: 680W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-2800 obr/min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0-44800 ud/min
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-13,0 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: kluczykowy,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 16 mm
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- waga (EPTA): 2,0 kg.
Wyposażenie wiertarki DeWalt HP1641K:
- uchwyt wiertarski szybkomocujący do 13mm: [763128-2],
- ogranicznik głębokości: [324219-0],
- wielopozycyjna rękojeść boczna,
- walizka:: [824923-6],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,0 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski szybkomocujący do 13mm: [763128-2], ogranicznik głębokości: [324219-0], wielopozycyjna rękojeść boczna, walizka:: [824923-6], |
| częstotliwość udaru: | 0-44800 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2800 obr/min |
| wymiary: | 303 mm |
| moc znamionowa: | 680 W |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381096645 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.3 kg |
| długość opakowania: | 35 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 35 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
