wiertarka elektryczna bez udaru, 630W, Makita [DP4021]
-
Producent:
-
Kod producenta:DP4021
344,38zł brutto
279,98zł netto
351,34zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3444 pkt. |
Lekka, jednobiegowa wiertarka bez udaru, MAKITA DP4021, wyposażona w silnik o mocy 630 W, pakowana w kartonie.
Wyposażona jest w uchwyt szybkomocujący 1,5-13 mm, regulację prędkości za pomocą włącznika oraz przycisk blokady do pracy ciągłej. Doskonale sprawdzi się do wiercenia w metalu, tworzywach sztucznych czy w drewnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna wiertarka bezudarowa 630W, Makita [DP4021]:
- niewielka, poręczna wiertarka o zwartej budowie,
- bez udaru, z ergonomicznym uchwytem zapewniającym pewne trzymanie i lepszą kontrolę,
- wyposażona w silnik o mocy 630W oraz uchwyt szybkomocujący,
- posiada regulację prędkości za pomocą włącznika oraz przycisk blokady do pracy ciągłej,
- jest wyposażona w szczotki węglowe o wydłużonej żywotności oraz podwójną izolację,
- obroty w lewo i prawo.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKI MAKITA [DP4021]:
- moc: 450 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-3000 obr./min.,
- typ uchwytu wiertarskiego: szybkomocujący,
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- wymiary (D x S x W): 271 x 66 x 209 mm,
- waga (EPTA): 1,8 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKI MAKITA [DP4021]:
- uchwyt wiertarski szybkomocujący 1,5-13 mm [
763267-8],
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski szybkomocujący 1,5-13 mm [763267-8], instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3000 obr/min |
| wymiary: | 271 x 66 x 209 mm |
| moc znamionowa: | 630 W |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 197050006110 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
