warsztat na kółkach, skrzynki narzędziowe, Stanley [1-93-968]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-93-968
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2167 pkt. |
Warsztat na kółkach, skrzynki narzędziowe, Stanley [1-93-968].
Górna skrzynia wyposażona jest w składany uchwyt, dwa organizery z przezroczystymi pokrywami, wyjmowaną tackę na narzędzia oraz obrotową szufladę z 11 przegrodami.
Dolna skrzynia posiada trwałe, 7-calowe kółka do transportu w każdych warunkach.
Obie skrzynie mają metalowe zatrzaski i możliwość zabezpieczenia kłódką (brak w zestawie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.warsztat na kółkach, skrzynki narzędziowe, Stanley [1-93-968]
- bardzo praktyczny warsztat na kółkach zapewnia elastyczność i mobilność w działaniu,
- warsztat składa się z dwóch skrzyń,
- skrzynia górna posiada:
- składany uchwyt transportowy,
- 2 organizery znajdujące się pod półprzeźroczystymi pokrywami,
- wyjmowaną tackę na narzędzia ręczne,
- obrotową szufladę z 11 przegrodami na drobiazgi, - skrzynia dolna posiada wbudowane 7" kółka transportowe, stworzone do jazdy w każdych warunkach,
- obie skrzynie posiadają metalowe zatrzaski, oraz możliwość zamknięcia na kłódkę (kłódka nie znajduje się w zestawie),
PARAMETRY TECHNICZNE WARSZTATU NA KÓŁKACH, STANLEY [1-93-968]
- wymiary: 47 x 29.7 x 62 cm,
- pojemność: 55 L,
- waga: 4.4 kg,
| EAN: | 3253561939686 |
| system opakowań: | STANLEY |
| pojemność : | 55 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.4 kg |
| długość opakowania: | 47 cm |
| szerokość opakowania: | 29.7 cm |
| wysokość opakowania: | 62 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
