uniwersalna pilarka stołowa 250/30mm, 2000W, 365 SMART [SM-04-02050]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-04-02050
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14698 pkt. |
Uniwersalna pilarka stołowa firmy "365 SMART" model [SM-04-02050], wyposażona w silnik o mocy 2000W i tarczę pilarską o średnicy 250 mm.
Pilarka idealna do cięcia wzdłużnego, poprzecznego, ukosowego i skośnego drewna, płyt wiórowych czy OSB z regulowaną głębokością i kątem cięcia do 45º.
Stabilna, lekka i wygodna w transporcie, świetne rozwiązanie dla firm budowlanych, warsztatów stolarskich czy do zastosowań przydomowych do amatorskich zastosowań.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Stołowa pilarka tarczowa firmy 365 SMART o symbolu [SM-04-02050]:
- uniwersalna pilarka stołowa wyposażona jest w silnik o dużej mocy 2000W,
- posiada stabilną, stalową konstrukcję z 3 dodatkowymi blatami roboczymi, które świetnie sprawdzają się przy cięciu drewna, płyt i innych materiałów drewnopochodnych,
- pilarka uniwersalna posiada regulację kąta oraz głębokości cięcia,
- ma duży wybór możliwości zmiany parametrów pilarki pozwala na ich ustawienie zgodnie z potrzebami.
- maksymalna głębokość cięcia przy 90° wynosi 73 mm, a przy 45° jest to 53 mm,
- gumowe nakładki na nogi oraz dodatkowe wsporniki zapewniają stabilną i bezpieczną pracę.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ [SM-04-02050]:
- moc znamionowa: 2000 W,
- napięcie robocze: 230 V,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4200 obr/min,
- wymiary stołu: 610 x 445 mm,
- wymiary stołu z przystawkami: 930 x 945 mm,
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu w lewo: 45º,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90º: 73 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45º : 53 mm,
- grubość tarczy tnącej: 2,0 mm
- grubość klina rozszczepiającego: 2,5 mm
- waga: 25 kg,
- wymiary opakowania: 690 x 580 x 360 mm
Wyposażenie pilarki stołowej [SM-04-02050]
- tarcza pilarska 250/30mm, 24 zęby,
- klin rozszczepiający zwykły
- kątomierz
- boczna prowadnica
- klucz
| waga kg: | 25 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 254/30mm, klin rozszczepiający, kątomierz, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/0 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 73 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 53 mm |
| wymiary stołu roboczego: | 930 x 945 mm |
| opakowanie: | karton |
| klin rozszczepiający: | jest |
| EAN: | 5901769684485 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
Zobacz produkty podobne
-
ekonomiczne rozwiazanieZalety:przystempna cena małe zuzycie pradu mi wystarczyłabyWady:niedostempna mam naczieje ze chwilowo
