Udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V 2x5,0Ah XR DeWalt [DCD100YP2T-QW] 100 lat DeWalt
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD100YP2T-QW
| Dostawa |
Profesjonalna 2-biegowa udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V firmy DeWALT model DCD100YP2T-QW z serii XR.
W tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 5,0Ah i z ładowarką, całość pakowana w praktycznej walizce systemowej T-Stak.
Udarowa wiertarko-wkrętarka DCD100Y to Limitowana Edycja wykonana na 100-lecie firmy DeWalt
Przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
2-BIEGOWA, udarowa WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V XR DEWALT [DCD100YP2T-QW]:
- DCD100Y to model wiertarko-wkrętarki z udarem specjalnie zaprojektowany na 100-lecie firmy DeWalt,
- kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V z akumulatorami w technologii XR Li-Ion umożliwiająca pracę w ciasnych przestrzeniach,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia moment obrotowy twardy do 68 Nm,
- 2-biegowa, metalowa, wytrzymała przekładnia zwiększa żywotność narzędzia,
- 15-pozycyjna regulacja momentu obrotowego pozwala na precyzyjną pracę w wielu materiałach,
- oświetlenie LED zwiększa widoczność miejsca pracy i daje funkcjonalność latarki,
- wyzwalacz spustowy pozwala na zachowanie pełnej kontroli podczas pracy,
- ergonomiczna i ogumowana rękojeść wpływa na poprawę komfortu pracy,
- wiertarko-wkrętarka posiada zawieszkę pozwalający zawiesić urządzenie przy pasku oraz uchwyt magnetyczny na bity,
- w tej wersji wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami 5,0Ah z ładowarką, całość pakowana w walizkę TSTAK.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DeWalt [DCD100Y]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion XR,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 1 bieg: 0 - 450 obr./min; 2 bieg: 0 - 1650 obr./min
- częstotliwość udaru na biegu jałowym: 1 bieg: 0 - 7500 udar/min; 2 bieg: 0 - 28500 udar/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w murze: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 25 / 68 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- masa: 1,09 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DeWalt [DCD100YP2T-QW]:
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,09 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-28500 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-7500 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-28500 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1650 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1650 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5054905321338 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.659 kg |
| długość opakowania: | 45 cm |
| szerokość opakowania: | 35 cm |
| wysokość opakowania: | 13 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
