uchwyt z temperówką + dwa ołówki kamieniarskie [505/02]
-
Producent:
-
Kod producenta:505/02
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 373 pkt. |
uchwyt z temperówką + dwa ołówki kamieniarski 240mm owalne [505/02] solidny uchwyt do ołówków drewnianych o kształtach: okrągłych, sześciokątnych, owalnych, trójkątnych i innych, niezależnie od długości ołówka;
ołówek kamieniarski 541/24 wykonany jest z drewna pochodzącego z lasów ekologicznych, ma dużą odporność na złamanie, twardość wkładu 10H
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.uchwyt z temperówką + dwa ołówki stolarskie 240mm owalne [505/01] solidny uchwyt do ołówków drewnianych o kształtach: okrągłych, sześciokątnych, owalnych, trójkątnych i innych, niezależnie od długości ołówka;
temperówka ma wbudowane ostrze wykonane ze stali węglowej, z możliwością ostrzenia;
uchwyt ma zabezpieczenie do precyzyjnego użycia, ogranicza głębokość nacinania aby uniknąć skaleczenia,
ołówek kamieniarski 541/24 wykonany jest z drewna pochodzącego z lasów ekologicznych, ma dużą odporność na złamanie, wkład o twardości 10H
| EAN: | 4260056152313 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| kolor: | szary |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 6.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
