uchwyt na wkrętak typu T do paneli ściennych i gablot narzędziowych, Bahco [1495TP-AC13]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC13
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 402 pkt. |
Uchwyt na wkrętak z rękojeścią typu T do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC13, o wymiarach 56x37x27.
Wytrzymały, stalowy uchwyt do powieszenie wkrętaka, montowany beznarzędziowo do paneli ściennych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uchwyt na wkrętak z rękojeścią typu T do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC13]:
- metalowy uchwyt do zawieszenia wkrętaka typu T na perforowanym panelu ściennym lub gablocie narzędziowej,
- bardzo łatwy w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalny - można go zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu,
- wymiary uchwytu: 56x37x27 mm
| długość całkowita: | 56 mm |
| waga kg: | 0,04 kg |
| liczba uchwytów: | 1 szt. |
| EAN: | 7314150297238 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.041 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
