uchwyt na szczypce do paneli ściennych i gablot narzędziowych, 175x55x26mm, Bahco [1495TP-AC6]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC6
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 316 pkt. |
Uchwyt na szczypce do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC6, o wymiarach 175x55x26 mm.
Wytrzymały, stalowy uchwyt montowany beznarzędziowo do paneli ściennych. Posiada 5 otworów do zawieszenia szczypiec.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uchwyt na szczypce do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC6]:
- metalowy uchwyt do zawieszenia szczypiec (lub innych narzędzi ręcznych) na perforowanym panelu ściennym lub gablocie narzędziowej,
- posiada 5 otworów do zawieszenia narzędzi,
- bardzo łatwy w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalny - można go zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu.
| długość całkowita: | 175 mm |
| waga kg: | 0,17 kg |
| EAN: | 7314150297160 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.170 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
