uchwyt na młotek do paneli ściennych i gablot narzędziowych, Bahco [1495TP-AC12]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC12
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 343 pkt. |
Uchwyt na młotek do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC12, o wymiarach 70x48x46 mm.
Wytrzymały, stalowy uchwyt do powieszenie młotka, montowany beznarzędziowo do paneli ściennych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uchwyt na młotek do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC12]:
- metalowy uchwyt do zawieszenia młotka na perforowanym panelu ściennym lub gablocie narzędziowej,
- bardzo łatwy w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalny - można go zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu,
- wymiary uchwytu: 70x48x46 mm
| długość całkowita: | 70 mm |
| waga kg: | 0,07 kg |
| liczba uchwytów: | 1 szt. |
| EAN: | 7314150297221 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.071 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
