uchwyt na 6 punktaków do paneli ściennych i gablot narzędziowych, Bahco [1495TP-AC11]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC11
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 266 pkt. |
Uchwyt na punktaki do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC11, o wymiarach 213x30x65 mm.
Wytrzymały, stalowy uchwyt montowany beznarzędziowo do paneli ściennych. W uchwycie mieści się 6 szt. punktaków, przecinaków oraz wybijaków w różnych rozmiarach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uchwyt na punktaki do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC11]:
- metalowy uchwyt do zawieszenia punktaków, przebijaków, czy wybijaków na perforowanym panelu ściennym lub gablocie narzędziowej,
- pomieści 6 szt. narzędzi,
- uchwyt jest bardzo łatwy w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalny - można go zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu.
| długość całkowita: | 213 mm |
| waga kg: | 0,16 kg |
| EAN: | 7314150297214 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.166 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
