uchwyt na 12 kluczy trzpieniowych, do paneli ściennych i gablot narzędziowych, Bahco [1495TP-AC8]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 288 pkt. |
Uchwyt na klucze trzpieniowe do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC8, o wymiarach 180x33x25 mm.
Wytrzymały, stalowy uchwyt montowany beznarzędziowo do paneli ściennych. W uchwycie mieści się 12 szt. kluczy trzpieniowych w różnych rozmiarach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uchwyt na klucze trzpieniowe do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC8]:
- metalowy uchwyt do przechowywania kluczy trzpieniowych na perforowanym panelu ściennym lub w gablocie narzędziowej,
- pomieści 12 szt. kluczy trzpieniowych w różnych rozmiarach,
- uchwyt jest bardzo łatwy w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalny - można go zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu,
- wymiary uchwytu: 180 x 33 x 25 mm
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga kg: | 0,12 kg |
| EAN: | 7314150297184 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.120 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
