uchwyt na 12 kluczy płaskich do paneli ściennych i gablot narzędziowych, Bahco [1495TP-AC10]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC10
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 641 pkt. |
Uchwyt na klucze do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC10, o wymiarach 165x42x333 mm.
Wytrzymały, stalowy uchwyt montowany beznarzędziowo do paneli ściennych. W uchwycie mieści się 12 szt. kluczy płaskich lub płasko-oczkowych w różnych rozmiarach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uchwyt na 12 kluczy do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC10]:
- metalowy uchwyt do zawieszenia kluczy płaskich lub płasko-oczkowych na perforowanym panelu ściennym lub gablocie narzędziowej,
- pomieści 12 kluczy płaskich lub płasko-oczkowych,
- uchwyt jest bardzo łatwy w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalny - można go zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu.
| długość całkowita: | 333 mm |
| waga kg: | 0,43 kg |
| EAN: | 7314150297207 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.433 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
