Trzpień wymienny do śrub Pozidriv, Kraftform Kompakt VDE 65 iS PZ/S, Wera [05006530001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05006530001
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 313 pkt. |
Trzpień wymienny do śrub Pozidriv, Kraftform Kompakt VDE 65 iS PZ/S, Wera [05006530001], przeznaczony do pracy pod napięciem do 1000V.
System Kraftform Kompakt VDE umożliwia łatwą i szybką wymianę grotu.
Końcówka Black Point gwarantuje odporność na korozję.
Wielokomponentowy trzpień Kraftform Kompakt VDE posiada zabezpieczenie przed staczaniem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Trzpień wymienny do śrub Pozidriv, Kraftform Kompakt VDE 65 iS PZ/S, Wera [05006530001]
- mocowanie sześciokątne 9 mm, ze skosami ułatwiającymi wprowadzenie,
- trzpień przeznaczony jest do pracy pod napięciem do 1000 V - został przetestowany zgodnie z normą IEC 60900,
- system Kraftform Kompakt VDE umożliwia łatwą i szybką wymianę grotu,
- wielokomponentowy trzpień Kraftform Kompakt VDE posiada zabezpieczenie przed staczaniem,
- końcówka Black Point gwarantuje odporność na korozję,
- rozpoznanie rodzaju końcówki zostało ułatwione dzięki, systemowi oznaczeń kolorystycznych Take it easy,
- trzpienie wymienne o długości 157 mm pasują do rękojeści Wera Kraftform:
- 7400 VDE,
- 837 i RA,
- 827 T i,
- 817 VDE,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 9mm |
| EAN: | 4013288228727 |
| typ końcówki: | Pozidriv |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 17,4 cm |
| szerokość opakowania: | 6,4 cm |
| wysokość opakowania: | 3,4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
