torba narzędziowa zamykana na zamek z paskiem na ramię 24", Bahco [4750FB2-24A]
-
Producent:
-
Kod producenta:4750FB2-24A
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5048 pkt. |
Torba narzędziowa 24" firmy Bahco [4750FB2-24A] zamykana na zamek z uchwytami do noszeni i ergonomicznym paskiem na ramię.
Torba posiada wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na narzędzia oraz mocne, wodoodporne dno wykonane z tworzywa PP, które zabezpiecza przed wilgotnym podłożem.
Wyposażona jest także w specjalną zamykaną kieszeń na telefon i metalowy zaczep na taśmę mierniczą.
Wykonana została z mocnego materiału Denier.
torba narzędziowa 24", Bahco [4750FB2-24A]:
- torba 24" zapinana na zamek firmy BAHCO jest idealna do przechowywania i transportu narzędzi i akcesoriów,
- ma pełny dostęp do narzędzi wewnątrz ze względu na szerokość otwarcia,
- wykonana została z mocnego materiału 600 i 1680 Denier,
- posiada ergonomiczny pasek na ramię i wygodny, miękki uchwyt zapewniający wygodne noszenie,
- torba wyposażona jest w pętle na narzędzia do wygodnej organizacji i do przechowywania małych i większych narzędzi,
- przegrody wewnętrzne do wkrętaków, szczypiec i innych małych narzędzi,
- ma zintegrowany, metalowy uchwyt na taśmę mierniczą, zamykaną kieszeń na telefon i zewnętrzne taśmy do mocowania poziomicy,
- sztywna, wytrzymała wodoodporna plastikowa podstawa z polipropylenu, która chroni zawartość przed brudem, wilgocią i jest łatwa w utrzymaniu czystości,
parametry torby Bahco [4750FB2-24A]:
- typ torby: zamknięta
- pasek na ramię: tak
- maksymalny udźwig: 28 kg
- waga torby: 2,66 kg,
- wymiary: 600 x 260 x 380 mm,
- dno torby: polipropylen PP,
Torba nie posiada narzędzi na wyposażeniu.
| waga kg: | 2,66 kg |
| na wyposażeniu: | pasek na ramię |
| wymiary: | 600x260x380 mm |
| EAN: | 7314150277643 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| maksymalny udźwig: | 28 kg |
| masa z opakowaniem: | 2.735 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
