Torba narzędziowa otwarta, FATMAX, STANLEY [FMST1-80146]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMST1-80146
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3398 pkt. |
Torba narzędziowa otwarta, FATMAX, STANLEY [FMST1-80146] z wygodnym dostępem do narzędzi i elektronarzędzi przechowywanych w torbie.
Torba narzędziowa posiada liczne kieszonki i szlufki na narzędzia oraz poręczny uchwyt z dodatkowym długim paskiem na ramię.
Trwałe wzmacniane dno z tworzywa sztucznego umożliwia stawianie torby na mokrych i wilgotnych powierzchniach.
torba narzędziowa otwarta, FATMAX, STANLEY [FMST1-80146]
- otwarta torba narzędziowa z łatwym dostępem do narzędzi i elektronarzędzi,
- posiada liczne kieszonki i szlufki na narzędzia,
- główne dwie boczne kieszenie zamykane są na paski,
- kieszeń z przodu zamykana na zamek błyskawiczny posiada wewnątrz dodatkowe kieszonki,
- ma poręczny uchwyt i dodatkowy długi pasek z uchwytem do noszenia na ramieniu,
- trwałe wzmacniane dno z tworzywa sztucznego umożliwia stawianie torby na mokrych i wilgotnych powierzchniach,
PARAMETRY TECHNICZNE TORBY NARZĘDZIOWEJ, STANLEY [FMST1-80146]
- pojemność: 27 L,
- wymiary (D x S x W): 500 x 300 x 360 mm,
- udźwig: 25 kg,
- waga: 3.3 kg,
Torba dostarczana jest bez narzędzi.
| długość całkowita: | 500 mm |
| EAN: | 3253561801464 |
| pojemność : | 27 l |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 300 mm |
| wysokość: | 360 mm |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 50 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 36 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
