torba narzędziowa okuwana z wyjmowanymi przegrodami, Makita [E-15388]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-15388
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4968 pkt. |
Torba na narzędzia z przegrodami, okuwana, Makita E-15388 otwierana od góry, z dwoma zamkami zamykanymi na klucz.
Torba posiada liczne wewnętrzne kieszenie i wyjmowane przegrody umożliwiające bardzo dobrą organizację i utrzymanie porządku wśród narzędzi. Mocny materiał poliestrowy i wodoodporne, wzmocnione dno umożliwiają bezpieczne przenoszenie i przechowywanie narzędzi.
Torba narzędziowa z przegrodami Makita [E-15388]:
- uniwersalna torba narzędziowa wykonana z mocnego materiału,
- zawiera 17 uchwytów z tworzywa do przechowywania narzędzi ręcznych w różnych rozmiarach, np. wkrętaków czy szczypiec,
- wnętrze głównej komory można konfigurować aby pomieścić np. dwie wiertarko-wkrętarki, 2 akumulatory i oraz ładowarkę,
- 2 otwarte kieszenie boczne i kieszeń na dokumenty w przedniej części torby zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania,
- torba posiada wytrzymałą klapę z 2 zamkami zamykanymi na klucz umożliwiającymi bezpieczne przechowywanie narzędzi,
- aluminiowe krawędzie zapobiegają uszkodzeniu skrzynki,
- nity zapewniają torbie dużą wytrzymałość i trwałość,
- wzmocnione, odporne na ścieranie, wodoodporne dno torby pozwala na utrzymanie walizki i narzędzi w czystości oraz zabezpiecza zawartość przed wilgocią,
- torba posiada wygodny pasek z miękką nakładką na ramię i sprzączkami do szybkiego odpinania.
PARAMETRY TECHNICZNE TORBY NARZĘDZIOWEJ OKUWANEJ MAKITA [E-15388]:
- pojemność: 27 L,
- wymiary (D x S x W): 510 x 300 x 310 mm,
- waga: 3,2 kg
Torba dostarczana jest bez narzędzi widocznych na zdjęciu.
| długość całkowita: | 510 mm |
| EAN: | 088381598569 |
| pojemność : | 27 l |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 300 mm |
| wysokość: | 310 mm |
| masa z opakowaniem: | 3.2 kg |
| długość opakowania: | 51 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 31 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
