torba narzędziowa z uchwytem teleskopowym, DeWalt [DWST83522-9] MCLAREN
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST83522-9
324,40zł brutto
263,74zł netto
338,29zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3244 pkt. |
Torba narzędziowa 28" na kołach z uchwytem teleskopowym, MCLAREN, DEWALT [DWST83522-9], dostarczana bez narzędzi.
Limitowana torba narzędziowa McLaren z trwałego materiału 1680 Dernier i tkaniny Tarpaulin.
Posiada szyny usztywniające, teleskopową rączkę, kółka oraz pasek na ramię.
Szeroki otwór w kształcie litery U zapewnia wygodny dostęp z każdej strony.
Duża pojemność i liczne kieszenie zapewniają wygodną organizację narzędzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.torba narzędziowa 28" na kołach z uchwytem teleskopowym, DeWalt [DWST83522-9] edycja MCLAREN
- torba z limitowanej serii McLaren do przenoszenia narzędzi, wykonana z trwałego nieścieralnego materiału 1680 Dernier i tkaniny Tarpaulin odpornej na zabrudzenia,
- 14 wewnętrznych i 8 zewnętrznych kieszeni zapewnia wygodną organizację narzędzi,
- dwie szyny z tworzywa sztucznego na spodzie torby usztywniają jej konstrukcję,
- ergonomiczny uchwyt i pasek na ramię ułatwiają przenoszenie, a dwa zwrotne kółka i teleskopowa rączka ułatwiają transport cięższych narzędzi,
- szeroki górny otwór z ergonomicznym podwójnym zamkiem błyskawicznym w kształcie litery U, ułatwia dostęp do narzędzi z każdej strony,
- duża pojemność umożliwia przechowywanie wielu elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i akcesoriów,
- wewnątrz znajduje się wyjmowana przegroda, pozwalająca na lepszą organizację przestrzeni,
- torba dostarczana jest bez narzędzi,
PARAMETRY TECHNICZNE TORBY MCLAREN DEWALT [DWST83522-9]
- pojemność wewnętrzna: 75 L,
- maksymalne obciążenie: 25 kg,
- wymiary: 700 x 330 x 330 mm,
| długość całkowita: | 700 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253569835225 |
| pojemność : | 75 l |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 70 cm |
| szerokość opakowania: | 33 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
