Torba narzędziowa 18" na kołach, 25L, Stanley [1-97-515]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-97-515
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1926 pkt. |
Torba narzędziowa 18" na kołach, Stanley [1-97-515] o pojemności 25 litrów, dostarczana bez narzędzi.
Torba posiada sztywną konstrukcję, kółka transportowe oraz wysuwaną rękojeść, co ułatwia jej przemieszczanie nawet przy dużym obciążeniu.
Główna komora zamykana jest na zamek błyskawiczny i rzep, a praktyczne kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne pomagają utrzymać porządek.
Usztywnione dno, wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, zwiększa stabilność i odporność na zużycie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Torba narzędziowa 18" na kołach, 25L, Stanley [1-97-515]
- torba o pojemności 25 litrów, wytrzymała przeznaczona do transportu narzędzi oraz akcesoriów,
- wyposażona w solidne kółka oraz wygodną, wysuwaną rękojeść, która ułatwia przemieszczanie torby nawet przy dużym obciążeniu,
- sztywna konstrukcja wykonana z mocnego, tkanego nylonu 600D zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia,
- główna komora zamykana jest na zamek błyskawiczny oraz dodatkowy rzep,
- wewnątrz znajduje się przegroda mocowana na rzepy z możliwością umieszczenia jej w trzech różnych pozycjach, w zależności od potrzeb użytkownika,
- praktyczne kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne pomagają utrzymać porządek i organizację przechowywanych narzędzi,
- wzmocnione szwy oraz materiał odporny na rozdarcia gwarantują długotrwałe użytkowanie, nawet w trudnych warunkach,
- pokrywa torby od wewnątrz wyposażona jest w przezroczystą kieszeń na dokumenty,
- dno torby jest usztywnione i wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, co zwiększa jej stabilność i odporność na zużycie,
- torba dostarczana jest bez narzędzi,
PARAMETRY TECHNICZNE TORBY NARZĘDZIOWEJ, FATMAX, STANLEY [1-97-515]
- pojemność: 25 litrów,
- wymiary: 445 x 255 x 165 mm,
- udźwig: 15 kg,
- waga: 3.6 kg,
Narzędzia pokazane na zdjęciach nie znajdują się na wyposażeniu torby.
| EAN: | 3253561975158 |
| pojemność : | 25 l |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.6 kg |
| długość opakowania: | 44.5 cm |
| szerokość opakowania: | 25.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
