torba na narzędzia z wózkiem 53,5 L, Makita [E-12712]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-12712
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6051 pkt. |
Praktyczna, duża torba narzędziowa na kółkach Makita [E-12712] o pojemności 53,5 litrów, z teleskopowym uchwytem, wyposażona w 6 kieszeni wewnętrznych i 4 zewnętrzne.
Pozwala na wygodne przenoszenie bądź przewożenie narzędzi ręcznych oraz akumulatorowych - może być noszona na ramieniu (posiada odpinany pasek w komplecie), za krótki uchwyt, bądź za wygodne, długie uchwyty transportowe, lub przewożona na kółkach.
Torba dostarczana jest bez narzędzi widocznych na zdjęciu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Torba na narzędzia z wózkiem 53,5 L, Makita [E-12712]:
- wykonana jest z mocnej i wytrzymałej tkaniny o doskonałych właściwościach hydrofobowych,
- specjalnie wzmocniona, wyposażona w wózek z teleskopowym uchwytem do przewożenia cięższych narzędzi,
- torba wyposażona jest w w kieszenie pozwalające na doskonałą organizację narzędzi:
- 4 kieszenie zewnętrzne,
- 6 kieszeni wewnątrz torby,
- kieszeń w klapie górnej zapinana na zamek mieszcząca dokumenty w formacie A4,
- otwarta konstrukcja po rozpięciu zamka górnego ułatwia załadunek i rozładunek narzędzi,
- bryła torby w kształcie prostokąta zapewnia jej stabilność,
- torba może być noszona za krótki uchwyt, długie uchwyty transportowe wykonane z taśmy polipropylenowej, na ramieniu (pasek dostarczany z torbą), bądź przewożona na kółkach,
- pasek do przenoszenia posiada wygodną poduszkę na ramię.
Parametry techniczne torby Makita [E-12712]:
- długość: 68 cm,
- szerokość: 33 cm,
- wysokość: 33 cm,
- pojemność: 53,5 L
Torba dostarczana jest bez narzędzi widocznych na zdjęciu.
| długość całkowita: | 680 mm |
| EAN: | 088381588478 |
| pojemność : | 53,5 l |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 330 mm |
| wysokość: | 330 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
