torba na narzędzia na kółkach, Makita [831279-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:831279-0
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2659 pkt. |
Praktyczna, duża torba narzędziowa na kółkach Makita 831279-0, z teleskopowym uchwytem, wyposażona w wiele zewnętrznych i wewnętrznych kieszeni i przegródek. Doskonale sprawdzi się do przechowywania i transportu np. zestawów narzędzi Combo.
Pozwala na wygodne przenoszenie bądź przewożenie narzędzi ręcznych oraz akumulatorowych - może być noszona na ramieniu (posiada odpinany pasek w komplecie), za krótki uchwyt, bądź za wygodne, długie uchwyty transportowe, lub przewożona na kółkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Torba na narzędzia z kółkami i składanym uchwytem, Makita [831279-0]:
- wykonana jest z mocnej i wytrzymałej tkaniny o doskonałych właściwościach hydrofobowych,
- specjalnie wzmocniona, wyposażona w kauczukowe kółka oraz teleskopowy uchwyt, dzięki czemu nadaje się do przewożenia nawet cięższych narzędzi, doskonale sprawdzi się np. do przechowywania i przewożenia zestawów Combo,
- torba posiada wiele kieszeni i przegródek pozwalających na przechowywanie elektronarzędzi, narzędzi ręcznych oraz akcesoriów,
- regulowana gumka na wierzchu torby pozwala na przenoszenie dodatkowego bagażu, np. kurtki, czy ręcznika,
- otwarta konstrukcja po rozpięciu zamka górnego ułatwia załadunek i rozładunek narzędzi,
- torba może być noszona za krótki uchwyt, długie uchwyty transportowe wykonane z taśmy polipropylenowej, na ramieniu (odpinany pasek dostarczany z torbą), bądź przewożona na kółkach,
- pasek do przenoszenia posiada wygodną poduszkę na ramię.
PPARAMETRY TECHNICZNE TORBY NARZĘDZIOWEJ NA KOŁACH MAKITA [831279-0]:
- materiał: Poliester,
- wymiary (D x S x W): 700 x 350 x 300 mm,
- waga: 4,1 kg
| długość całkowita: | 700 mm |
| EAN: | 088381436007 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 350 mm |
| wysokość: | 300 mm |
| masa z opakowaniem: | 4.1 kg |
| długość opakowania: | 72 cm |
| szerokość opakowania: | 35.2 cm |
| wysokość opakowania: | 32 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
