torba na narzędzia Ultimate Heavy Duty 55 L, Makita [E-11782]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-11782
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4922 pkt. |
Praktyczna, duża torba narzędziowa Makita [E-05468] o pojemności 55 litrów, z wzmocnionym dnem, wyposażona w 6 kieszeni wewnętrznych i 4 zewnętrzne.
Pozwala na wygodne przenoszenie narzędzi ręcznych oraz akumulatorowych - można nosić ją na ramieniu (posiada odpinany pasek w komplecie) lub za wygodne uchwyty transportowe.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Torba na narzędzia Ultimate Heavy Duty 55 L, Makita [E-11782]:
- wykonana jest z mocnej i wytrzymałej tkaniny o doskonałych właściwościach hydrofobowych,
- została stworzona z myślą o komforcie i wygodzie przenoszenia narzędzi ręcznych oraz akumulatorowych,
- torba wyposażona jest w kieszenie pozwalające na doskonałą organizację narzędzi:
- 2 elastyczne kieszenie zewnętrzne z odblaskowymi paskami,
- 2 kieszenie zewnętrzne zapinane na zamek z przodu i z tyłu torby,
- 6 kieszeni wewnętrznych,
- kieszeń w klapie górnej zapinana na zamek mieszcząca dokumenty w formacie A4,
- dno torby zostało wzmocnione, aby wytrzymać duże obciążenia,
- otwarta konstrukcja po rozpięciu zamka górnego ułatwia załadunek i rozładunek narzędzi,
- bryła torby w kształcie prostokąta zapewnia jej stabilność,
- torba może być noszona za długie uchwyty transportowe wykonane z taśmy polipropylenowej, lub na ramieniu (pasek dostarczany z torbą),
- pasek do przenoszenia posiada wygodną poduszkę na ramię.
Parametry techniczne torby Makita [E-11782]:
- długość: 67 cm,
- szerokość: 33 cm,
- wysokość: 30 cm,
- pojemność: 55 L
Torba dostarczana jest bez narzędzi widocznych na zdjęciach.
| długość całkowita: | 670 mm |
| EAN: | 088381584159 |
| pojemność : | 55 l |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 330 mm |
| wysokość: | 300 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
