torba do szyn prowadzących 1,0 lub 1,5m [DWS5025-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWS5025-XJ
169,40zł brutto
137,72zł netto
198,85zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1694 pkt. |
torba do przechowywania szyny prowadzacej DeWalt [DWS5025] dla szyn: DWS5021 i DWS5022
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
| EAN: | 5035048191309 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.85 kg |
| długość opakowania: | 52.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.50 cm |
| wysokość opakowania: | 32.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
