tacka i uchwyt do nasadek, do paneli ściennych i gablot narzędziowych, 260mm, Bahco [1495TP-AC3]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 682 pkt. |
Tacka do nasadek i uchwyt do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC3, o wymiarach 260x80x40 mm.
Wytrzymała, stalowa tacka oraz uchwyt montowane są beznarzędziowo do paneli ściennych. Tacka przeznaczona jest do przechowywania nasadek, na uchwycie można zawiesić np. grzechotkę i przedłużki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw: tacka metalowa + uchwyt do nasadek, do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC3]:
- zestaw składa się z metalowej tacki do przechowywania nasadek i uchwytu na którym można zawiesić np. grzechotkę i przedłużki,
- akcesoria przeznaczone są do zawieszenia na perforowanym panelu ściennym lub w gablocie narzędziowej,
- łatwy montaż, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- akcesoria można zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu,
- wymiary: 260 x 80 x 40 mm
| długość całkowita: | 260 mm |
| waga kg: | 0,45 kg |
| EAN: | 7314150297139 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.450 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
