tacka do paneli ściennych i gablot narzędziowych, 238x125mm, Bahco [1495TP-AC2]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 498 pkt. |
Tacka do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC2, o wymiarach 238x125x40 mm.
Wytrzymała, stalowa tacka montowana beznarzędziowo do paneli ściennych, do odłożenia np. akcesoriów czy mniejszych narzędzi ręcznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tacka metalowa do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC2]:
- metalowa tacka o wymiarach 238 x 125 x 40 mm,
- przeznaczona do zawieszenia na perforowanym panelu ściennym lub w gablocie narzędziowej,
- może służyć np. do odłożenia małych akcesoriów czy narzędzi ręcznych podczas pracy,
- bardzo łatwa w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalna - można ją zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu.
| długość całkowita: | 238 mm |
| waga kg: | 0,44 kg |
| liczba uchwytów: | 1 szt. |
| EAN: | 7314150297122 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.444 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
