Szybka ładowarka M12-M18, 12V-18V, M12-18 FC, Milwaukee [4932451079]
-
Producent:
-
Kod producenta:4932451079
227,50zł brutto
184,96zł netto
675,27zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2275 pkt. |
Szybka ładowarka M12-M18, 12V-18V, M12-18 FC, Milwaukee [4932451079], dostarczany w kartonie.
Ładowarka zapewnia sekwencyjne ładowanie akumulatorów, rozpoczynając od tych włożonych jako pierwsze.
Jest kompatybilna z akumulatorami serii M12, M14 oraz M18, a dzięki otworom w podstawie może zostać zamontowana na ścianie.
Czas ładowania wynosi od 20 do 130 minut, zależnie od pojemności akumulatora.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szybka ładowarka M12-M18, 12V-18V, M12-18 FC, Milwaukee [4932451079]
- zapewnia ładowanie sekwencyjne, najpierw ładowane są akumulatory włożone jako pierwsze,
- jest kompatybilna z akumulatorami z serii M12, M14 oraz M18,
- otwory w podstawie umożliwiają montaż ładowarki na ścianie,
- czas ładowania wynosi od 20 do 130 minut, w zależności od pojemności akumulatora,
PARAMETRY TECHNICZNE SZYBKIEJ ŁADOWARKI M12-18 FC MILWAUKEE [4932451079]
- napięcie akumulatorów: 12V, 14,4V, 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prąd ładowania akumulatorów:
- 18V: 6 A,
- 12/14,4V: 4,5 A -
czas ładowania akumulatorów:
- model M12B (12V/1,5 Ah): 20 min,
- model M12B2 (12V/2,0 Ah): 20 min,
- model M12B3 (12V/3,0 Ah): 50 min,
- model M12BX (12V/3,0 Ah): 52 min,
- model M12B4 (12V/4,0 Ah): 52 min,
- model M12B6 (12V/6,0 Ah): 95 min,
- model M14B (14,4V/1,5 Ah): 20 min,
- model M14BX (14,4V/3,0 Ah): 52 min,
- model M14B4 (14,4V/4,0 Ah): 52 min,
- model M18B (18V/1,5 Ah): 20 min,
- model M18B2 (18V/2,0 Ah): 20 min,
- model M18BX (18V/3,0 Ah): 52 min,
- model M18B4 (18V/4,0 Ah): 52 min,
- model M18B5 (18V/5,0 Ah): 59 min,
- model M18B6 (18V/6,0 Ah): 90 min,
- model M18B9 (18V/9,0 Ah): 90 min,
- model M18HB3 (18V/3,0 Ah): 36 min,
- model M18HB4 (18V/4,0 Ah): 45 min,
- model M18HB5.5 (18V/5,5 Ah): 67 min,
- model M18HB8 (18V/8,0 Ah): 81 min,
- model M18HB12 (18V/12,0 Ah): 130 min, - waga: 703 g,
| maksymalny prąd ładowania : | 6 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 4.5 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: |
|
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4002395810581 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 19.2 cm |
| szerokość opakowania: | 15.4 cm |
| wysokość opakowania: | 8.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
