Szybka ładowarka 18V 4A, FATMAX V20, STANLEY [SFMCB14-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCB14-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1433 pkt. |
SZYBKA ŁADOWARKA, FATMAX V20, STANLEY [SFMCB14-QW]
Ładowarka 4A zapewnia szybkie ładowanie akumulatorów 18V z serii FATMAX V20.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szybka ładowarka 18V 4A, FATMAX V20, STANLEY [SFMCB14-QW]
- szybka ładowarka 4A, kompatybilna z akumulatorami z serii V20,
- przybliżone czasy ładowania poszczególnych akumulatorów:
- [SFMCB201] (18V, 1.5 Ah) - 22 min
- [SFMCB202] (18V, 2.0 Ah) - 30 min
- [SFMCB204] (18V, 4.0 Ah) - 60 min
- [SFMCB206] (18V, 6.0 Ah) - 90 min
PARAMETRY TECHNICZNE ŁADOWARKI, FATMAX V20, STANLEY [SFMCB14-QW]
- napięcie zasilania: 230 V,
- napięcie wyjściowe: 18 V,
- natężenie ładowarki: 4 A,
- waga ładowarki: 580 g,
| maksymalny prąd ładowania : | 4 A |
| waga kg: | 0.58 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 18 V |
| EAN: | 5035048724378 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 0.75 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
