sztyfciarka akumulatorowa 15-35mm, 40V max XGT, Makita [PT001GZ01] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:PT001GZ01
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17509 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa sztyfciarka 40V Makita [PT001GZ01], przeznaczona do prac wymagających wysokiej jakości wykończenia, z nowej serii XGT, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce z tworzywa.
Gwoździarka doskonale sprawdzi się do prac takich jak np. montaż listew przypodłogowych, listew koronowych, maskujących i innych. Można w niej stosować szpilki/gwoździe o długości 15,18, 25, 30, 35 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sztyfciarka akumulatorowa 40V max Makita [PT001GZ01]:
- gwoździarka z serii XGT 40V max przeznaczona do pracy we wnętrzach, gdzie wymagana jest wysoka jakość wykończenia, takich jak montaż listew przypodłogowych, listew koronowych, maskujących i innych,
- posiada mechanizm redukujący wymaganą siłę nacisku pozwalający na łatwiejsze wbijanie długich sztyftów bez mocnego dociskania do podłoża,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- sztyfciarka posiada funkcję blokady "pustego strzału",
- regulacja głębokości wbijania sztyftów odbywa się za pomocą pokrętła,
- końcówka bijaka została zaprojektowana w sposób zapewniający lepszą widoczność miejsca wbijania sztyftu,
- wyposażona w diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- ergononomiczna rękojeść zapewnia komfortową pracę,
- duża wydajność pracy - możliwość wbicia około 6000 sztyftów na jednym pełnym naładowaniu akumulatora BL4025,
- sztyfciarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce z tworzywa.
Parametry sztyfciarki Makita [PT001GZ01]:
- napięcie zasilania: 40V XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- długość gwoździ: 15,18, 25, 30, 35 mm,
- typ gwoździ: 23 Ga,
- pojemność magazynka: 120 szt.,
- wymiary (D x S x W): 218 x 86 x 226 mm,
- waga (EPTA): 2,4 - 3,0 kg
Wyposażenie sztyfciarki Makita [PT001GZ01]:
- uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0],
- adapter końcówki stykowej [422844-2],
- klucz imbusowy 3: [783201-2],
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0], adapter końcówki stykowej [422844-2], klucz imbusowy 3: [783201-2], walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 218 x 86 x 226 mm |
| długość gwoździ : | 15-35 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 120 szt |
| długość sztyftów: | 15-35 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 088381761291 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 50 cm |
| szerokość opakowania: | 33.75 cm |
| wysokość opakowania: | 12.95 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
