szpicak SDS-max 600mm, DeWalt [DT8087-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT8087-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 658 pkt. |
Szpicak DeWALT typ DT8087-QZ z mocowaniem SDS-max, o długości 600mm.
Przeznaczony do stosowania we wszystkich typach młotów obrotowo-udarowych i udarowych z systemem mocowania SDS-max.
Wykonany ze specjalnie utwardzanej stali obrabianej cieplnie co zapewnia wysoką odporność połączona z długą żywotnością.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szpicak SDS-max DT8087-QZ
- przeznaczony jest do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania tynków, fundamentów czy wylewek
- duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy
- przeznaczone są one do profesjonalnych prac z wszystkimi młotami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS-Max różnych marek
Dane techniczne szpicaka (dłuto ostre) SDS-Max firmy DeWalt o symbolu DT8087-QZ:
- długość całkowita: 600 mm,
- system mocowanie: SDS-Max.
| długość całkowita: | 600 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| opakowanie: | plastikowy klips |
| EAN: | 5035048061411 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.11 kg |
| długość opakowania: | 68.70 cm |
| szerokość opakowania: | 4.70 cm |
| wysokość opakowania: | 2.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
