szpicak samoostrzący SDS-max 400mm, Alpen [0097300251100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0097300251100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1044 pkt. |
szpicak samoostrzący Demolisher ALPEN typ 973002511 z mocowaniem SDS-Max, o długości 400mm
Szpicak ten przeznaczony jest do ciężkich prac przy użyciu wszystkich typów młotów obrotowo-udarowych, udarowych i wyburzeniowych z systemem mocowania SDS-max, np. do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania fundamentów czy wylewek.
Dłuta i szpice SDS-max z serii Demolisher firmy Alpen cechują się wyjątkowo dużą trwałością i niskimi wibracjami w trakcie pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szpicak DEMOLISHER SDS-Max ALPEN 973002511
Szpicak SDS-max Demolisher z najnowszej serii dłut Alpen składa się z części roboczej kutej z wysokiej jakości stali i elastycznego trzpienia o wyjątkowej trwałości i żywotności, które połączone są ze sobą innowacyjną metodą zgrzewania tarciowego, co zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość połączenia.
- szpicak samoostrzący przeznaczony jest do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania fundamentów, wylewek i wykuwania otworów
- szpicaki samoostrzące Demolisher pozwalają osiągnąć większy urobek kutego materiału w krótszym czasie,
- specjalny sposób ostrzenia głowicy (części kującej) gwarantuje długotrwałą ostrość narzędzia i dłuższą żywotność,
- niskie wibracje podczas kucia zwiększają komfort pracy.
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy cechują dłuto SDS-max firmy ALPEN. Dłuto przeznaczone jest do profesjonalnych prac z wszystkimi młotami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS-Max różnych marek (Bosch, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne).
Parametry techniczne szpicaka samoostrzącego ALPEN 973002511
- długość całkowita: 400 mm,
- system mocowania: SDS-Max.
| długość całkowita: | 400 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| opakowanie: | plastikowy klips |
| EAN: | 9002741260836 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.716 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.30 cm |
| wysokość opakowania: | 46.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
