szpicak 400mm, mocowanie SDS-max, Alpen [0097000400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0097000400100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 663 pkt. |
szpicak ALPEN typ 0097000400100 z mocowaniem SDS-Max, o długości 400 mm
Szpicak ten przeznaczony jest do ciężkich prac przy użyciu wszystkich typów młotów obrotowo-udarowych, udarowych i wyburzeniowych z systemem mocowania SDS-max, np. do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania fundamentów czy wylewek.
Dłuta i szpice SDS-max firmy Alpen cechują się wyjątkowo dużą trwałością i niskimi wibracjami w trakcie pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szpicak 400mm, mocowanie SDS-Max ALPEN 0097000400100
- szpicak przeznaczony jest do intensywnego kucia w betonie, cegle, skałach czy ceramice jak również do rozkuwania fundamentów, wylewek i wykuwania otworów
- najnowsza technologia wykonania gwarantuje długą żywotność
- szpicaki pozwalają osiągnąć większy urobek kutego materiału w krótszym czasie
- specjalny sposób ostrzenia głowicy (części kującej) gwarantuje długotrwałą ostrość narzędzia
- niskie wibracje podczas kucia zwiększają komfort pracy
Duża wytrzymałość, niskie wibracje, wysoka wydajność podczas pracy cechują dłuto SDS-max firmy ALPEN. Dłuto przeznaczone jest do profesjonalnych prac z wszystkimi młotami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS-Max różnych marek.
Parametry techniczne szpicaka ALPEN 0097000400100
- długość całkowita: 400 mm
- system mocowania: SDS-Max
| długość całkowita: | 400 mm |
| typ mocowania : | SDS-Max |
| EAN: | 9002740612339 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.740 kg |
| długość opakowania: | 4.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.00 cm |
| wysokość opakowania: | 46.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
