szpic SDS+ [0098000250100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0098000250100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 514 pkt. |
profesjonalny szpic SDS+ firmy ALPEN 980002501, o długości 250mm.
specjalny proces hartowania dla osiągnięcia dużej twardości dłuta i jak najlepszych osiągów podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szpic SDS+ 980002501 - długość całkowita 250mm. Duża wytrzymałość, wysoka wydajność podczas pracy
przeznaczone do prac z wszystkimi elektronarzędziami (akumulatorowymi i sieciowymi) z uchwytem SDS+ różnych marek (Bosch, Black&Decker, DeWalt, Hitachi, Hilti, Makita, Milwaukee, Metabo i inne)
| typ mocowania : | SDS+ |
| EAN: | 9002740612537 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.247 kg |
| długość opakowania: | 3.60 cm |
| szerokość opakowania: | 1.70 cm |
| wysokość opakowania: | 31.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
