sznur traserski 6:1 DeWalt [DWHT47399-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT47399-0
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1055 pkt. |
Sznur traserski 30m DeWalt [DWHT47399-0] w ergonomicznej obudowie z elementami antypoślizgowymi i składaną korbką, bez kredy w zestawie. Zwijacz z przełożeniem 6:1 umożliwia szybkie zwijanie sznura.
Sznur traserski służy do zaznaczania linii prostych na różnego rodzaju powierzchniach zarówno podczas wykonywania prac malarskich, jak i budowlanych czy też instalacyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sznur traserski DeWalt [DWHT47399-0]:
- sznur traserski o długości 30 metrów,
- doskonale sprawdzi się do zaznaczania linii prostych na różnego rodzaju powierzchniach np. ścianach, podłogach, czy elementach konstrukcyjnych, zarówno podczas wykonywania prac malarskich, jak i budowlanych, oraz instalacyjnych,
- w ergonomicznej obudowie z odlewu aluminium ze strefami antypoślizgowymi ułatwiającymi utrzymanie narzędzia w dłoni,
- zwijacz z przełożeniem 6:1 umożliwia szybkie zwijanie sznura,
- zaczep na początku sznura zapewnia łatwy i pewny chwyt,
- osłona obracana o 1/4 obrotu umożliwia bezpieczne mocowanie i szybkie uzupełnianie,
- powiększony otwór do uzupełniania kredy zapewnia łatwy dostęp i ogranicza rozlewanie podczas uzupełniania,
- układ przekładni planetarnej zapewnia długą trwałość przekładni zwijającej,
- zintegrowane sprzęgło umożliwia płynne zwalnianie sznura i wyeliminowanie zacięć,
- obudowę łatwo otworzyć w celu wymiany sznura,
- metalowa korbka składa się do obudowy, aby ułatwić przechowywanie gdy narzędzie nie jest używane.
Parametry techniczne sznura traserskiego DeWalt [DWHT47399-0]:
- długość sznura: 30 m,
- kolor kredy: brak kredy w zestawie,
- przełożenie zwijacza: 6:1.
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560473990 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.33 kg |
| długość opakowania: | 22.50 cm |
| szerokość opakowania: | 5.50 cm |
| wysokość opakowania: | 17.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
