szlifierka kątowa 900W, 125mm DeWalt [DWE4157-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4157-QS
319,90zł brutto
260,08zł netto
351,56zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 19
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3199 pkt. |
Elektryczna szlifierka kątowa firmy DeWALT model DWE4157 z trwałym silnikiem 900W i tarczą 125mm.
Mała, niezawodna szlifierka kątowa z nowej generacji szlifierek DeWalt'a, umożliwia pracę w miejscach o utrudnionym dostępie.
Wyposażona jest w układ łagodnego rozruchu i zabezpieczenie zaniku napięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm DeWalt DWE4157
- szlifierka kątowa DWE4157 wyposażona jest w trwały silnik o mocy 900W
- ma niską obudowę przekładni, co pozwala pracować w miejscach trudno dostępnych
- mały, ergonomiczny obwód korpusu umożliwia komfortowy chwyt i wygodną oraz bezpieczną pracę nawet jedną ręką
- zabezpieczenie zaniku napięcia: gdyby z jakiegokolwiek powodu nastąpiła przerwa w zasilaniu, wyłącznik trzeba ponownie wyłączyć i włączyć
- układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie, dzięki czemu użytkownik ma większa kontrolę
- nowatorska budowa szczotkotrzymacza zwiększa żywotność szczotek
- w szlifierce tej zastosowano wyłącznie łożyska kulkowe co zwiększyło jej trwałość
- samoodłączjące się szczotki węglowe, w końcowym etapie ich pracy, zapobiegają uszkodzeniom silnika
- dokładnie izolowane uzwojenie stojana zwiększyło trwałość i czas pracy silnika, jest bardziej odporny na kurz i pył
- przycisk blokady wrzeciona umieszczony u góry zwiększa głębokość cięcia
- zabezpieczenie przed pyłem w powietrzu chłodzącym zwiększa trwałość silnika
- szlifierka DWE4157 ma możliwość zamontowania uchwytu bocznego z obu stron głowicy w zależności od potrzeb
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4157
- moc: 900W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11800 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,05 kg
- długość: 270 mm
- wysokość: 80 mm
wyposażenie szlifierki kątowej DWE4157 DeWalt
- beznarzędziowo ustawiana osłona
- antywibracyjna rękojeść boczna
- wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz mocujący tarcze
- klucz
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 2,05 kg |
| na wyposażeniu: | wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ściernic, osłona tarczy, rekojeść boczna, klucz do tarcz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11800 obr/min |
| wymiary: | dł 270 x wys 80 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048634509 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.69 kg |
| długość opakowania: | 36.50 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
jest szybsza i wytrzymalsza od wersji na akumulatory:)Zalety:jeszcze jej w pełni nie sprawdziłem ale na razie okWady:latem sie grzeje na słoncu wiec trzeba pracowac w cieniu lub pod dachem
