szlifierka kątowa 2700W, 180mm, Makita [GA7080FX1]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA7080FX1
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8573 pkt. |
Szlifierka kątowa MAKITA GA7080FX1, z silnikiem o mocy 2700 W, do tarcz o średnicy 180 mm.
Szlifierka obrotowy, ogumowany tylny uchwyt z amortyzatorem pochłaniającym wibracje, dodatkowo posiada łagodny rozruch z ogranicznikiem rozruchu prądu i funkcję anty-restart.
GA7080 to jedna z najmocniejszych dużych szlifierek kątowych Makita, o bardzo dobrych parametrach pracy i dużej trwałości. Dobrze się sprawdza zarówno przy cięciu metalu czy materiałów budowlanych jak również przy szlifowaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka kątowa 2700W, 180mm, Makita [GA7080FX1]:
- wyposażona w silnik o mocy 2700W, przeznaczona do ciężkich zastosowań,
- posiada łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- duży, wzmocniony włącznik z osłoną zabezpieczającą oraz dźwignią blokującą i odblokowująca,
- wyposażona jest w funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- ogranicznik momentu obrotowego minimalizuje ryzyko nadmiernego dokręcenia nakrętki mocującej tarczę podczas rozruchu oraz w czasie pracy,
- obrotowy, ogumowany tylny uchwyt z amortyzatorem pochłaniającym wibracje,
- szlifierka ma duży gumowy wspornik na obudowie zabezpieczający obrabiany materiał przed zarysowaniami,
- antywibracyjną rękojeść można ustawić w trzech pozycjach, aby zapewnić wygodne cięcie lub szlifowanie.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita [GA7080FX1]:
- moc znamionowa: 2700 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6600 obr./min.,
- średnica tarczy: 180 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- długość przewodu zasilającego: 2,5 m,
- wymiary (D x S x W): 499 x 200 x 144 mm,
- waga (EPTA): 6,3 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [GA7080FX1]:
- antywibracyjny uchwyt boczny [162264-5],
- beznarzędziowa osłona tarczy [141P30-9],
- kołnierz mocujący [122444-5],
- nakrętka kołnierza 14-45 mm [2244485-8],
- klucz 35 do nakrętki kontrującej [782034-2],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązujący po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 6,3 kg |
| na wyposażeniu: | antywibracyjny uchwyt boczny [162264-5], beznarzędziowa osłona tarczy [141P30-9], kołnierz mocujący [122444-5], nakrętka kołnierza 14-45 mm [2244485-8], klucz 35 do nakrętki kontrującej [782034-2], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| wymiary: | 499 x 200 x 144 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| moc znamionowa: | 2700 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381783811 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 61.5 cm |
| szerokość opakowania: | 21.1 cm |
| wysokość opakowania: | 19.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
