szlifierka kątowa 1400W, 125mm Makita [GA5041C01]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA5041C01
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8378 pkt. |
Mocna, niezawodna szlifierka kątowa firmy MAKITA model GA5041C01, wyposażona w silnik 1400W z tarczą 125mm, z systemem tłumienia drgań SJS II.
Wyposażona została w łagodny rozruch z ograniczeniem prądu rozruch, oraz funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem.
Dla zwiększania bezpieczeństwa pracy zamontowany został hamulec mechaniczny i regulację prędkości obrotowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 1400W, 125mm Makita GA5041C01:
- wyposażona jest w nowy system SJS II stworzony w celu efektywnego tłumienia wibracji,
- posiada silnik o mocy 1400W, ze zwiększoną odpornością na ciepło,
- ma łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego i regulację prędkości obrotowej,
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem szlifierki w momencie przywrócenia zasilania, po jego wcześniejszym odłączeniu
- nowa, wytrzymała obudowa przekładni,
- ergonomiczna konstrukcja korpusu urządzenia,
- wyposażona jest w hamulec mechaniczny, i antywibracyjny uchwyt boczny.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita GA5041C01:
- moc: 1400W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2800-11000 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- waga (EPTA): 2,7 - 3,8 kg,
- wymiary (D x S x W): 325 x 140 x 116 mm.
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita GA5041C01:
- osłona tarczy 125mm: [123145-8],
- antywibracyjny uchwyt boczny: [162258-0],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782407-9],
- tarcza szlifierska 125mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,7 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125mm: [123145-8], antywibracyjny uchwyt boczny: [162258-0], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224554-5], klucz do nakrętki kontrującej: [782407-9], tarcza szlifierska 125mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800-11000 obr/min |
| wymiary: | 325 x 140 x 116 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381627665 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.3 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 15 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
